Autonozodai (praktinė dalis)

26 Jan 2011 Simonas

Standartinio autonozodo gamybai reikės:

  • 1 lašo „žaliavos“ (kraujo, šlapimo ar kt.)
  • 20 ml degtinės (40% spiritas – beveik idealus dalykas homeopatinių preparatų gamybai)
  • 10 ml talpos graduoto mėgintuvėlio (reikės 4 ml padalos, tam reikalui tiks ir paprastas vienkartinis 10 ml švirkštas, kurį gausit artimiausioj vaistinėj, tik su juo daugiau vargo)

Į mėgintuvėlį įpilame 4 ml degtinės. Įlašiname 1 lašą kraujo (ar kt.). Imame mėgintuvėlį ir sukratome 100 kartų. Kratyti galima mušant į delną, šlaunį ar, kaip S. Hahnemann – į ant stalo padėtą knygą storais odiniais viršeliais. Po to turinį… išpilam! Ir dar šiek tiek nukratom, kad nieko neliktų. Užtikrinu, visiškai ištuštinti mėgintuvėlio nepavyks, kad ir kiek stengtumėtės. Grąžinus mėgintuvėlį į vertikalią padėtį, netrukus skysčio likučiai nuo sienelių susirinks ant dugno ir turėsim būtent tiek, kiek reikia – 1 lašą.

Vėl pilame 4 ml degtinės, vėl supurtome 100 kartų, vėl išpilame. Procedūrą kartojame 5 kartus, t.y. gausis 5 serijos (todėl ir reikia 4ml x5=20ml degtinės) ir 500 supurtymų, tik paskutinįsyk jau nieko neišpilame. Likę 4 ml ir yra mums reikiamas autonozodas. Gaminant švirkšte, pritraukti 4 ml gal net lengviau. Vienintelė bėda – įlašinti kraujo (ar kt.) lašą. Aš paprastai tiesiog ištraukiu stūmoklį, įlašinu, paskui vėl įkišu, staigiai apversdamas švirkštą adata į viršų (kitaip – išstumsit turinį pro adatą). Kratant stūmoklį ištraukiam iki 10 ml padalos, kad atsirastų oro, o adata su dangteliu atstoja kamštį; tik kratyti ne taip patogu kaip mėgintuvėlį: netyčia nulėkus dangteliui, nesusižeiskit adata, o jei kratot stūmokliu žemyn, nesuduokit juo į ranką – aptaškysit viską aplinkui. Tarp serijų išpylimas paprastas – viską iššvirkšti, lašas bus tai, kas lieka galiuke.

Dozavimas ir vartojimo ypatumai Vienkartinė dozė suaugusiems – 1 ml, vaikams – 0,5 ml ilgiau palaikant burnoje. Paprastai užtenka vieną kartą per dieną. Ypatingais atvejais – 2 kartai. Vaikams galima praskiesti su vandeniu. Pradėjus vartoti simptomai gali trumpam paūmėti. Tai natūrali reakcija, jos bijoti nereikia. Jei autonozodas neveiktų (taip būna retai), pabandykit atlikti dar vieną seriją, t.y. išpilti paliekant vieną lašą, pripilti 4 ml ir sukratyti 100 kartų.

Svarbu: laikantis nurodytų instrukcijų gaunamas autonozodas, veikiantis sistemiškai, t.y. gaunamas ne tik vietinis poveikis, bet ir harmonizuojamas viso organizmo darbas. Pakeitus proporcijas ar kt., gausite irgi veikiantį autonozodą, tačiau be sisteminio poveikio.

Parašykite komentarą