Vega testas

http://ababyonboard.com/week-15-in-the-city-by-the-sea/ Tai ne diagnostika. Tai kur kas daugiau. Tiesą sakant, Vega testas teturi vieną vienintelį privalumą. Tačiau tokį, kurio neturi nė viena įprasta medicininė testavimo metodika, ir kuris nulemia išskirtinį jautrumą bei daro nepakeičiamu homeopato praktikoje.

http://hermanvapes.co.uk/wp-cron.php?doing_wp_cron=1572618700.4938371181488037109375

http://normbondmarkets.com/cash-app-is-winning-with-rappers-over-200-have-name-dropped-in-lyrics-8/ Skirtingai nuo Folio metodo, Vega testas leidžia stebėti organizmo, kaip vientisos sistemos reakciją, užmegzti kontaktą su paciento sistema. Tebūnie tai gan paprasta TAIP arba NE atsakymų forma, tačiau Jūsų organizmas geriau nei bet koks gydytojas žino savo problemas ir poreikius.

http://athertons-uk.com/properties/?department=

http://athertons-uk.com/wp-cron.php?doing_wp_cron=1572614473.2186920642852783203125 Beje, kodėl kalbam apie sistemą? Ogi todėl, kad žmogus – sudėtinga, daugiaplanė ir atvira sistema, kuri apima ne tik „organizmą“, bet ir mūsų, emocijų, minčių bei dvasios lygmenis. Kadangi ši sistema atvira, tai darbas apima bei įtakoja ir žmogaus aplinką, išorės poveikius, situacijas.

Buy Adipex Online Malaysia

Where To Buy Phentermine Online 2013 Kaip tai atrodo praktikoje? Jūsų organizmui pateikiami itin silpno intensyvumo elektromagnetiniai spektrai, dažniausiai atitinkantys homeopatinių  ir pan. preparatų informaciją. Reakcijai stebėti paprastai užtenka vieno biologiškai aktyvaus taško, jei šis atitinka tam tikrus kriterijus.

http://tedxlondon.com/wp-content/uploads/2019/10/credit>Louisa-Rechenbach-TEDxLondon<109.jpg

Kurie signalai Jums aktualiausi šiandien? Su kuo šiandien yra prasmės dirbti?

http://ababyonboard.com/tag/baby-at-five-months/

Testuojant naudojamasi apie 60.000 preparatų/signalų duomenų baze. Štai tik kai kurie iš mano dažniau naudojamų:

http://shadybrookfarm.com/event/the-summer-unwined-concert-3/2019-08-30/
 • Išorės poveikis: geopatogeninių zonų, elektromagnetinių laukų, jonizuojančios radiacijos, kt. signalai
 • Organopreparatai – probleminiams organams nustatyti (įsk. potencijuotus hormonus)
 • Nozodai – parazitų, bakterijų bei virusų informacija, taip pat ekologiniai toksinai, „E“, sunkieji metalai, pesticidai, odontologijoje naudojamos medžiagos, kt.
 • Atitinkami detoksikacijai bei drenavimui naudojami homeopatiniai preparatai
 • Tiesiog seni geri klasikiniai homeopatiniai preparatai
 • Meridianų, čakrų preparatai, Aurasoma, Rostock kristalų  esencijos
 • Potencijuoti ir paruošti testavimui maisto produktai, vitaminai, mikroelementai
 • Bacho žiedų esencijos, Flowerplex (Guna) preparatai atitinkantys konkrečias emocines būsenas.
 • Sisteminiai dvasiniai adaptantai – įvairių žemės jėgos vietų, sakralinių objektų, relikvijų energoinformacinės kopijos –  išsiskiria ypatingai švariu, harmoningu ir stipriu energijos srautu. Be jų neįsivaizduojama šviesos chronosemantika.

http://goodsense-research.com/news/ Tiesa, dar yra terapija įvairiais dažniais, skirta parazitų, bakterijų bei virusų naikinimui, bet… tai ne visai tas, ko Jums reikia. Nereiškia, kad į juos nekreipsim dėmesio, tiesiog dažniausiai priežastis glūdi mumyse, o šie nekalti „gyvūnėliai“ tiesiog randa sau tinkamą terpę.

Phentermine Tablets Buy

Buy Phentermine White Pill Blue Specks Kur kas dažniau dirbam su autonozodais – modifikuotais signalais imtais iš Jūsų kraujo, šlapimo, išskyrų, įv. probleminių vietų ir nutaikytais tam tikroms problemoms spręsti (įskaitant ir infekcijas).

Phentermine Online Us

http://guidecomo.it/staff-di-supporto/ Testuojant, Jūsų sistema į kai kuriuos iš išvardintų preparatų grupių reaguoja labai ryškiai – tai ir yra aktualiausi dalykai. Galime tyrinėti kaip jie tarpusavyje susiję, pvz., kokie toksinai, mikroorganizmai arba kokios emocijos bei situacijos įtakoja vieno ar kito organo būklę. Dar daugiau – galime tiesiog naudoti juos kaip homeopatinius preparatus čia ir dabar ir stebėti, kas vyksta.

http://rawlesclassiccars.co.uk/blog/2014-festival-transport/

http://tedxlondon.com/g Be to, palyginti neseniai atrasta adaptacijos technika leidžia bet kurį signalą, preparatą objektą suderinti su Jūsų sistema taip eliminuojant jo neigiamą poveikį. Tai apima praktiškai viską – nuo maisto produktų, preparatų iki mobiliųjų telefonų, darbo vietos ar net konkrečių asmenų…

http://shadybrookfarm.com/?page_id=12660 Man, kaip operatoriui, viso šio užsiėmimo grožis bei įdomumas – niekad nežinau ką su Jumis  veiksime. Tikslas būtų kiek įmanoma prisitaikyti prie Jūsų, judėti ten, kur įsileidžiat, užuot diktavus savo sąlygas ar  laikantis tam tikrų algoritmų.

http://parbobier.com/?author=4 Turint tiek galimybių galima gundytis testuoti viską iš eilės (tai užimtu begalę laiko). Galima žiūrėti tai, kas įdomu(?) man arba pildyt Jūsų pageidavimus.  Bet galima pastebėti, kad kai kurios signalų grupės, kai kurie sluoksniaim Jūsų sistemai „neįdomūs“, o kai kurie – ypatingai reikšmingi. Ir tai labai individualu. Jūsų sistema, Jūsų organizmas pats parodo kas jam svarbu. Tam ir skirtas testavimas.

Can You Buy Phentermine At Walmart Kaip taisyklė, mes nesergame daugeliu ligų. Dažniausiai tai 1-2 esminės problemos, savaip besireiškainčios skirtinguose organuose, neretai dar užmaskuotos slopinančio cheminių preparatų poveikio.

Dažnai tenka pradėt nuo ryškiausio dabarties dalyko ir kaip archeologui, sluoksnis po sluoksnio kastis prie pirminių ligos priežasčių. Kievienam sluoksniui paprastai skiriamas homeopatinis ar kitas informacinis preparatas. Vėlgi, priklausomai nuo Jūsų reakcijų, adaptacijos rezervų, renkamės kokiu greičiu judėti. Dažniausiai konsultacija trunka 1-1,5 val., įskaitant homeopatinių ar kitų informacinių preparatų gamybą. Juos vartojat apie 1 mėn., po to vėl judam gylyn. Gerėjant savijautai, susitikimus retinam.

Taigi, Vega testo rezultatai – tai ne ligų sąrašas ar parametrų išklotinė. Ir net ne paveiksliukai ar diagramos, kuriuos daugelis taip vertina. Tai net ne diagnostika. Tai procesas, kelionė gilyn, link suvokimo, kodėl mes sergam, ir ko mums trūksta, kad būtume sveiki.

http://thinkpadcreative.com/logo-design-development-for-eloquent-legal/ Tai silpnesnės Jūsų vietos, kurioms galbūt reikia daugiau Jūsų dėmesio. Tai ir įvairios intoksikacijos. Galbūt – seniai persirgta infekcinė liga, kurios poveikis iki šiol juntamas. Arba giliai „įstrigę“ užslopintos emocijos. O gal problema – Jūsų aplinkoje ar santykiuose…

Duromine Phentermine Buy Homeopatija čia paprastai tarnauja kaip veidrodis Jūsų sistemai, nurodantis esmines problemas ir padedantis jas spręsti.

How To Order Phentermine Online Legally Manau, diagnostika neturėtų būti nutolusi nuo Jūsų gyvenimo: tai ne paslaptingi vienam specialistui suvokiami parametrai, bet Jūsų kasdieniai dalykai, su kuriais dirbti ir kuriuos keisti galite išmokti patys.

8 thoughts on “Vega testas”

 1. Sveiki.Noreciau suzinoti jusu poziuri i elektromagnetine terapija pvz. firmos DETA-ELIS.Ar tiesa,kad elekromagnetinemis auksto daznio bangomis galima naikinti visokius gyvius gyvenancius musu organizme? Aisku pries tai,praejus VEGA testa ir suzinojus kokie parazitai gyvena mumyse. Lauksiu atsakymo.

 2. Phentermine 200Mg Kuom skiriasi folio diagnostika nuo vega diagnostikos? Kiek supratau vega metodika apima aukstenius energetinius lygmenis nei folio. Pataisykit jei as klystu.
  Aš taip pat noriu sužinoti atsakymą – kuom skiriasi folio diagnostika nuo vega diagnostikos

Leave a Comment

Is It Legal To Buy Phentermine In Canadian

Buy Adipex From India