Chronosemantika

  • Delno linijų „valymas“
  • Likimo korekcija

Taip šiandien dar vadinama chronosemantika. Ir tai tam tikra prasme – tiesa.

Adipex Phentermine Buy Online

http://tedxlondon.com/getinvolved/volunteer/ Chronosemantika išsivystė iš Vega testo bei biorezonansinių metodikų maždaug prieš 10 metų. Jau tuomet pastebėta, kad delno linijose egzistuoja daugybė užslėptų mantinių taškų, kurie aktyvuojasi tam tikromis gyvenimo situacijomis (jas, beje, galima simuliuoti homeopatinių preparatų pagalba). Pvz., grynai medicininiais tikslais elektropunktūros pagalba būdavo ieškoma taškų, susijusių su stresinėmis situacijomis, sąlygojusiomis ligą, juos radus, nuskaitomi jų potencialai, gauta informacija naudojama korekcijai.

http://thinkpadcreative.com/search/dongguane.cn Taip iš esmės pasitvirtino chiromantijos teorija, požiūris, kad delno linijose glūdi  informacija apie buvusią, esamą ir numatomą mūsų patirtį. Kiekviena delno linija atspindi kurį nors mūsų aspektą, o ypatingus gyvenimo įvykius atspindintys mantiniai taškai, išsidėstę tam tikra chronologine tvarka, neretai sutampa su linijų įtrūkimais, susikirtimais, žvaiždutėmis ir kitais ženklais. Skirtumas tik tas, kad chiromantai stengiasi tuos ženklus interpretuoti, o chronosemantikoje su tuo tiesiog dirbama.

Buy Phentermine Lollipops Kol kas chronosemantika – vienintelis metodas realiai keičiantis delno linijų piešinį. Paprastai tai reiškia kad linijos tampa vientisesnės, ryškesnės, išsilygina įtrūkimai. Kartais per trumpą laiką  formuojasi naujos…

http://w6gardencentre.co.uk/urban-gardens/

http://shadybrookfarm.com/eventscalendar/2015-12-13/ Šiuo metu kone išskirtinai praktikuojama šviesos chronosemantika, kuomet tam tikro markerio informacija šviesa užnešama ant delno linijų, tuo pat metu magnetoinduktoriumi nuskaitant sistemoje vykstančius pokyčius bei juos užrašant ant homeopatinių žirniukų. Taip gaunamas vadinamas chronosemantinis preparatas.

http://guidecomo.it/apple-touch-icon-120x120-precomposed.png

Where To Buy Phentermine 37.5 In Canada Chronosemantikos markeriu gali būti bet kuris homeopatinis preparatas arba signalas, būtinai prieš tai suderintas su sistema.

Visgi, dažniausiai renkamės Sisteminius Dvasinius Adaptantus (SDA)– įvairių Žemės jėgos vietų, sakralinių objektų, relikvijų energoinformacines kopijas.  Jie, visų pirma, išsiskiria ypatingai švariu, harmoningu ir stipriu energijos srautu, ne veltui traukiančiu piligrimus ir ieškotojus visame pasaulyje. Štai pirmasis SDA, su kuriuo gavau leidimą dirbti, buvo kvepianti mira, nežinia iš kur atsirandanti ant Šv. Mikalojaus relikvijų…

http://goodsense-research.com/what-do-we-do/sensory-panel/ Šviesos chronosemantika – be galo stiprus ir harmoningas darbas, nesulyginamas su įprastine homeopatija ar biorezonansine terapija. Seanso metu galimi įvairūs pojūčiai – nuo ramios meditacinės būsenos iki gilaus migdymo, kartu lydint stipriam energijos srauto pojūčiui. Neretai juntamas stiprus lauko, esančio ties pakaušiu plėtimasis, įgaunantis beveik fizinį pojūtį, jog galva pakaušio srityje kelissyk didesnė. Galbūt todėl kilpos pavidalo magnetoinduktorius signalo nuskaitymui dedamas būtent pakaušio srityje.

http://shadybrookfarm.com/event/10710/

http://rawlesclassiccars.co.uk/blog/a-classic-day-out/ Beje, šis išsiplėtęs ir švytintis laukas būtent ir  vaizduojamas ikonografijoje  apie šventųjų galvas. Panašu, jog tai išraiška to, kaip pilnai ir sąmoningai mes gyvename. Ir tai niekaip nesusiję su religija, išsilavinimu ar tuo labiau oficialiu pripažinimu. Visai nebūtini ekstrasensoriniai sugebėjimai tam pastebėti – užtenka pamatyti ramias, skvarbias, gilias ir spindinčias tokio žmogaus akis. Ne veltui, sakoma, kad jos – „sielos veidrodis“.

http://w6gardencentre.co.uk/wp-cron.php?doing_wp_cron=1572618027.4804100990295410156250 Po teisybei, toks ir yra chronosemantikos tikslas – atrasti save ir savo vietą šiame gyvenime.

Buy Cheap Phentermine Uk

http://parbobier.com/?author=2 Į šį pasaulį ateinam ne tuščiomis. Atsinešame tam tikrą patirtį , gabumus, kuriuos galime vystyti, užduotis, kurias galime atlikti. Kiekvienas naujagimis panašus į sėklą, kurioje jau viskas yra, tereikia sąlygų tam augti ir skleistis. Tik dirva nebūtinai tam palanki. Tėvai gali nuspręsti, kad kažkas perspektyvu, o kažkas ne, mokykloje mokoma mąstyti taip, kaip  tai daro kiti, visuomenėje vėlgi egzistuoja savo normos, ir t.t. Todėl keliaudami per gyvenimą, neretai nuklystam nuo tiesiausio savirealizacijos kelio, to, kuriame galime atrasti save, vidinę ramybę bei būti naudingiausi kitiems. Jaučiam, kad kažkas ne taip, kažko trūksta, nors iš šono žvelgiant – viskas „normalu“. Kas aš esu? Koks mano kelias?

http://goodsense-research.com/what-to-expect.html

Ne, chronosemantika, atsakymo neduos. Ir išvis nieko nedarys už Jus. Ieškantiems ir savęs atradimo keliu einantiems tai greičiausiai bus dar vienas svarbus palaikymas bei mokymas. Kitiems? Remdamasis savo kelių metų šio darbo patirtim – nežinau, ar to reikia kitiems..

Phentermine From Online Doctor Chronosemantika – tam tam tikras dulkių nupūtimas nuo veidrodžio. Nes po to jau tampa nebeįmanoma meluoti pačiam sau…

http://psychologyhacker.com/dating/how-to-improve-your-dating-life-never-date-people-at-work/

Keliaujant linijomis Jūsų sistema tuo pačiu peržiūri ir pertvarko šio gyvenimo neigiamas ir  traumines patirtis, neutralizuojami įvairūs negatyvūs išorės poveikiai.  

Fiziniame lygmenyje tai kartais  atrodo kaip sveikatos filmo persukimas atgal – kuomet kelių dienų ar savaitės bėgyje, kol vyksta persitvarkymas,  pajuntame įvairių buvusių negalavimų atgarsius, kurie trunka neįprastai trumpai ir pranyksta visam laikui. Netgi būna, sureaguoja koks senas pooperacinis randas,  išpūliuoja užsilikęs siūlas ir t.t.

http://thinkpadcreative.com//config/AspCms_config.asp Visgi išskirtinis chronosemantikos bruožas tas, kad į šį darbą reaguoja mus supanti aplinka ir žmonės. Ypač – vangios, apsunkinančios užsitęsusios situacijos, susijusios su santykais, darbais, mokslais, karjera, sveikata, … Gyvenimo scenarijuje ima atsirasti gaivaus vėjo gūsių. netikėtumų, galimybių, kuriomis galime pasinaudoti arba… ne. Čia bene įdomiausia dalis – visokių neįtikėtinų dalykų įvyksta…

Buy Adipex P 37.5 Mg Online Kartais, sunkiais ir užsitęsusiais  atvejais, būna tam tikra krizė (atitinkanti pirminį homeopatinį paūmėjimą), kuomet  per 1-2 dienas pasiekiamas duobės dugnas, tam kad iš jos greitai kapanotis aukštyn. Gali paprasčiausiai „sutapti“ atleidimas iš darbo, pokyčiai versle, alinančių santykių nutrūkimas. Paprastai tokios reakcijos tuo intensyvesnės, kuo toliau nuo savojo kelio esam nutolę. Kita vertus, tai atveria kelius naujoms galimybėms, kurios, kaip taisyklė, netrunka ateiti.

http://parbobier.com/?author=14 Kalbant apie sveikatą – neretai ją įtakoja mūsų pačių vidinis konfliktas su savimi, aplinka bei situacijomis kurių neišsprendus pasveikti  tiesiog nepavyks. Todėl  chronosemantika atveria naujus kelius dirbant tiek su sunkiomis kūno bei psichikos ligomis, tiek jų profilaktikai. Beje, praėjus 1-2 mėn. po chronosemantikos seanso primygtinai rekomenduojama homeopatija arba autonozodai – padėti susistyguoti tiek pokyčių patyrusiam organizmui.

Buy Legit Phentermine Online Operatoriaus vaidmuo chronosemantikoje santykinai pasyvus. Aš gi jokiais būdais negaliu žinoti, ko reikia Jums. Vienintelis mano darbas – pasirinkti vieną ar du SDA su kuriais rezonuojat Jūs, ir kartu su Jumis šviesa leistis į kelionę linijomis. Na, kartais – padėti suprasti kas vyksta. Dar parinkti optimalią chronosemantinio preparato dozę. Tik tiek.

http://tedxlondon.com/attend/TEDxLondonWomen2019/speakers/PoppyWells Toliau keliaujat Jūs. Savu keliu.

1 thought on “Chronosemantika”

Leave a Comment

http://hardcoredroid.com/notable-new-release-raisingstory

http://goodsense-research.com/casestudy/dark-kitchen-menu-development/feed/