Adaptacija

http://rawlesclassiccars.co.uk/wp-json/contact-form-7/v1/contact-forms/1891/feedback Taip buvo pavadinta viena iš ypatingesnių technikų harmonizuoti mūsų santykiui su aplinkos veiksniais ar objektais. Jos esmė – išorinis signalas suderinamas su konkretaus žmogaus sistema, praplečiamos jos tolerancijos ribos, tampa nebereikalingos gynybinės/alerginės reakcijos.

http://normbondmarkets.com/7-ways-to-make-holiday-marketing-cash-on-the-side-hustle/

Įdomu tai, kad, šios technikos (kaip, beje, ir kitų, naudojamų informacinėje medicinoje) veikimo sfera, dažnai apima kur kas plačiau nei vien sveikatą.

http://guidecomo.it/wp-cron.php?doing_wp_cron=1572647619.8302919864654541015625 Šiandien, naudojant specialią aparatūrą, informacinį signalą galima nuskaityti ir užrašyti praktiškai nuo bet kuriuo materialaus pasaulio reiškinio ar objekto. Būtent toks signalas naudojamas adaptacijai, taigi, objektu gali būti įvairiausi dalykai.

http://hardcoredroid.com/four-seekers-review/

Taigi, kokiems signalams galime adaptuoti:

 • Įprastiems homeopatiniams preparatams, taip užtikrinant optimalią organizmo reakciją, pvz., adaptuotą Sulphur 1000C galima ramiai naudoti 3 kartus per dieną neribotą laiką.
 • Nozodams – preparatams, gaminamiems iš bakterijų, grybelių, virusų bei parazitų kultūrų arba iš ligos paveiktų audinių. Tokia adaptacija gali būti naudojama tiek profilaktikai, tiek gydymui.
 • Žinomiems alergenams. Paprastai užtenka kelių dienų ar savaitės, kad praeitų alergiją konkrečiai medžiagai.
 • Netoleruojamiems maisto produktams. Jei jų daug, neretai užtenka atlikti adaptaciją keliems pagrindiniams.
 • Endoprotezams, įskaitant odontologijoje naudojamoms plombavimo bei protezavimo medžiagoms. Niekas netiria šių medžiagų dėl tinkamumo konkrečiam žmogui. Kartais jos būna blogai toleruojamos, ir, skirtingai nei maistas, veikdamos 24 val. per parą, gali būti pakankamai žalingos sveikatai.
 • Žalingiems aplinkos veiksniams, pramonėje bei buityje naudojamai chemijai, toksinams
 • Mobiliojo telefono, kompiuterio poveikiui
 • Darbo vietai ar kolektyvui
 • Namų aplinkai (geopatogeninės zonos ir kt.)
 • Pinigams (ką čia ir bepridurti)
 • Mokymosi medžiagai: pastebėta, kad viena iš priežasčių, kodėl vaikams sunkiai sekasi vienas ar kitas dalykas yra… vadovėliai. Tokiais atvejais vadovėlio signalas blokuoja nervinių centrų veiklą, vaikui sunku ir neįdomu prie jo sedėti. Kaip bebūtų keista, adaptacija čia suveikia…
 • Žmogaus žmogui arba grupei žmonių. Tai viena stipriausių technikų. Kas nutiks, jei informacinį signalą adaptacijai imsim ne nuo alergeno, o nuo… artimo arba įtaką darančio žmogaus?

Vaikus galima adaptuoti abiejų ar vieno iš tėvų informaciniam signalui. Psichologams, ypač atliekantiems šeimų konsteliacijas (išdėstymus) seniai ne paslaptis, kad vaikai dažnai „serga už tėvus“. Todėl tokia adaptacija neretai turi dramatišką poveikį vaiko sveikatai, ypač kalbant apie alergines, kvėpavimo organų ligas. Ne kartą yra tekę stebėt, kaip sučiulpęs adaptacinio preparato žirniukus nenustygstantis vietoje vaikas po kelių minučių saldžiai ir giliai užmiega čia pat kėdėje prie darbo stalo. Maža to, ima trauktis ligos, alergijos,…

Phentermine Buying Portal

Where Can I Buy Phentermine 15 Mg Sutuoktinių ar gyvenimo partnerių adaptacija ne mažiau dramatiška (beje, abipusė, kaip taisyklė, turi gilesnį poveikį). Sveikatos prasme – tai daugiausiai lytinės sistemos ligos, dažnai siejamos su nuoskaudomis ir kitomis emocinėmis traumomis. Nevaisingumo problema – vienareikšmiškai. Tačiau tuo pat metu tai šalina įtampas, baimes, kompleksus, susijusius su partneriu, tai apnuogina santykius, padeda į juos pažvelgti atviriau ir giliau. Kartais gali ateiti suvokimas, kad geriau keliauti atskirai… Pastebima, jog jaunos poros dažniau ramiai pasuka savais keliais, tuo tarpu šeimos linkę likti kartu, gilinti santykius.

http://rawlesclassiccars.co.uk/wp-cron.php?doing_wp_cron=1572650559.6173079013824462890625

Galima būtų vardinti begales būdų kuomet tiktų naudoti adaptacijas. Visgi. dažniausiai jų prireikia tuomet, kai kažkas trukdo sveikimo procesui (arba tiesiog savirealizacijai, nors tai – vienas ir tas pats), ir pavyksta tai įvardinti. Bet kuriuo atveju, tai irgi sprendžia ne operatorius, o Jūs, t.y. tie dalykai dažniausiai „išlenda“ testuojant. Operatoriaus darbas – juos pastebėti, pasiūlyti atitinkamas adaptacijos technikas, o teisė rinktis visuomet paliekama Jums.

http://parbobier.com/blog//wp-content/themes/IncredibleWP/framework/plugins/revslider/temp/update_extract/revslider/Baz.php

http://normbondmarkets.com/ad-agencies-pursue-new-general-market/ Techniškai adaptacija atliekama potencijuojant signalą tol, kol šis ima rezonuoti su informaciniu signalu, nuskaitytu nuo pagrindinių delno linijų. Toks markeris geriausiai atspindi bendrą Jūsų sistemos būseną ne tik šią akimirką, bet ir viso gyvenimo eigoje.

Buy Adipex From Canada Online

Buy Phentermine Weight Loss Būtent todėl adaptacija nėra prisitaikymas. Tiesiog Jūsų sistemai pasiūloma harmonizuoti savo santykį su tuo ir tuo. Čia kaip tik ir slypi triukas: Jūsų sistema pati renkasi optimalų kelią. Tai gali būti ir prisitaikymas, jei tai atitinka Jūsų gyvenimo tikslus bei poreikius. Tačiau kitu atveju (arba kai prisitaikymas Jums kainuoja per daug), tiesiog keičiasi aplinkybės, ir tas „trukdis“ pasitraukia iš Jūsų gyvenimo…

http://thinkpadcreative.com/wp-cron.php?doing_wp_cron=1572640315.7285540103912353515625

http://hardcoredroid.com/tag/free-pc-games/ Beje, kiekviena adaptacija nėra akimirksnio dalykas, ji reikalauja iš Jūsų sistemos šiek tiek energijos bei laiko. Tam reikalui gaminamas individualiai Jums paruoštas informacinis preparatas (įprastų baltų žirniukų pavidalu) kurį vartojate iki 1 mėn., priklausomai nuo situacijos. Tiesiog ateina laikas, kai suprantat, kad žirniukai nebereikalingi…

1 thought on “Adaptacija”

Leave a Comment

How To Get Phentermine Cheap

Phentermine Online Store

http://goodsense-research.com/casestudy/on-line-opinion-team/feed/

Phentermine Free Overnight Fedex Delivery