Ko tikėtis

Pirmoji konsultacija paprastai trunka apie 1,5 – 2 val. Jūsų organizmui pateikiami įvairūs signalai, Jūsų atsakas stebimas viename pasirinktame biologiškai aktyviame taške. Vega testas skirtas stebėti Jūsų reakcijoms, todėl iš anksto neįmanoma pasakyti, kuo užsiimsime, tai priklauso nuo Jūsų pačių. Operatoriaus darbas – prisitaikyti prie Jūsų.

Buy The Real Phentermine 37.5 Mg Darsyk noriu priminti, jog Vega testas nėra įprasta medicininė diagnostika. Tai galimybė matyti kaip Jūsų organizmas reaguoja į įvairius dalykus ir, esant reikalui, tą reagavimą koreguoti. Dirbant šie procesai pernelyg susiję, kad juos galima būtų atskirai įvardinti kaip diagnostiką ir korekciją. Tai savotiškas darbas su Jūsų savireguliacijos procesais, kurį galima būtų palyginti su programinės įrangos tvarkymu kompiuteryje. T.y. man rūpi ne tiek, ką mes galime apčiuopti, bet kaip tai mato Jūsų sistema, kaip ji su tuo dirba, kaip tą jos darbą optimizuoti. Pradžiai gerai būtų išsiaiškinti

  • kas Jūsų organizmui šiandien aktualu,
  • kokie išoriniai veiksniai turi didžiausios įtakos,
  • kokie dominuoja priežastiniai ryšiai tarp aplinkos veiksnių, vidaus organų, meridianų, energetinių centrų, emocinių krūvių, gyvenimo situacijų,
  • nuo kurių dalykų optimalu pradėti korekciją.

Konsultacijos rezultatas – šiuos dalykus atspindintys vieno ar kelių informacinių preparatų kopijos, parinktos, pagamintos, adaptuotos specialiai Jums, skirtos vartoti maždaug vieną mėnesį, priklausomai nuo situacijos. Tai nėra farmakologiniai preparatai, jie nekainuoja ir įteikiami kaip priminimas apie konsultaciją.

Buy Phentermine Online Ireland Priminsiu, kad Vega testas ir kitos biorezonansinės metodikos neturi nieko bendra su sąrašais, diagramomis, paveiksliukais ir panašiais dalykais, skirtais įspūdžiui sudaryti.

http://tedxlondon.com/attend/july2018/speaker/ Tai lygiai taip pat nėra „kompiuterinė diagnostika“, kur „kompiuteris pasako, kas Jums ne taip“. Visos šiandieninės biorezonansinės metodikos puikiai išsiverčia be kompiuterio (su juo tik patogiau ir greičiau kontroliuoti įrangą), tačiau neišsiverčia be operatoriaus, kuris dalyvauja procese, atlieka savotišką rezonatoriaus funkciją, ir kurio pasiruošimas turi daug įtakos.

http://normbondmarkets.com/wp-cron.php?doing_wp_cron=1572720591.6667649745941162109375

http://guidecomo.it/epub/category/electrical-engineering/page/2 Pirmoji konsultacija man, kaip operatoriui, visuomet sudėtingesnė. Pirmąkart Jus sutikęs, aš Jūsų nepažįstu, nežinau kaip ir į ką Jūs reaguosit. Taigi, pirmasis susitikimas skirtas daugiau susiderinimui, bendram situacijos įvertimui, tam tikro preliminaraus tolimesnio darbo plano sudarymui, pradėti dirbti  su labiau paviršiniais (nebūtinai, bet taip saugiau) sluoksniais. Vėliau, pakartotinų apsilankymų metu leisimės vis gylyn. Iškart renkantis gilias metodikas, pvz., chronosemantiką, pradeda reaguoti būtent gilieji, užslėpti sluoksniai, viskas juda link paviršiaus, taip greičiau, bet sudėtingiau…

http://parbobier.com/wp-json/oembed/1.0/embed?url=https://parbobier.com/

Neretai efektas pajuntamas jau po pirmo karto. Tačiau, priklausomai nuo to, kiek sudėtinga ar įsisenėjusi problema, gali prireikti kelių ar daugiau susitikimų, kol gausime stabilų rezultatą.

Where To Buy Phentermine In Memphis Tn

Get Phentermine Cheap Jei reikia, tarp susitikimų bendraujame telefonu. Sunkesniais atvejais gali tekti matytis dažniau, koreguoti paskyrimus, dozes. Jei susitinkame dažniau nei kartą per mėnesį, taikomos nuolaidos konsultacijoms.

Real Phentermine For Sale Online

Nepamirškite, kad operatoriui ypatingai svarbi atlyginimo dalis yra gera Jūsų savijauta!

http://shadybrookfarm.com/event/fallfest/2019-09-21/

Leave a Comment

Buy Phentermine Tablets 30Mg

Phentermine Online 2012

Buy Phentermine Canada Online

http://thinkpadcreative.com/digital-marketing-agency/digital-marketing-agency-in-billingham/feed/