Tikslai

http://rawlesclassiccars.co.uk/sales/austin-healey-3000-mk-iii-bj8-2/ Pagrindinis   http://tedxlondon.com/getinvolved/ vegatestas.lt tikslas – pateikti išsamesnę informaciją apie homeopatiją ir tai, ką dabar vadiname informacine medicina. Galbūt tas pateikimas nebus visai tradicinis, tačiau paremtas mano asmenine patirtimi mokantis pas geriausius šios srities specialistus, dirbant su pacientais ir eksperimentuojant su kolegomis bei bendraminčiais.

Order Cheap Phentermine Online

Per visą šį laiką susikaupė daug medžiagos ir idėjų, kurių, jaučiu, nebegalima laikyti uždarius. Taigi, stengsiuos dalintis tuo, ką turiu ir ką išmanau. Tikiuosi, į šį procesą įsijungs visi, neabejingi šiai krypčiai. Įskaitant ir Jus, kad jau čia apsilankėt. Juolab, kad dalyvavimą pradėt labai paprasta – po kiekvienu straipsniu ar publikacija rasite tuščią langą pastaboms, komentarams, diskusijoms…

http://athertons-uk.com/team Tikiuosi tai bus erdvė, naudinga

Where Can I Buy Genuine Phentermine Online
  • kolegoms homeopatams, kurie galės rasti naujos informacijos apie homeopatijoje atliekamus tyrimus bei informacinės medicinos pasiekimus, artėjančius renginius
  • kolegoms gydytojams ir studentams, norintiems susipažinti su mūsų naudojamomis metodikomis
  • pacientams, tiek besilankantiems pas mane, tiek pas kolegas, tiek paprasčiausiai besidomintiems natūralaus gydymo būdais.

http://thinkpadcreative.com/logo-design/logo-design-in-whitley-bay/ Nežiūrint to, kad Lietuvoje išties turim puikių savo darbą išmanančių specialistų, išsamios viešai prieinamos informacijos tikrai trūksta. Be to, dažnai homeopatija, Folio metodas bei Vega testas apipinami įvairiausiais gandais ir mitais. Internete daug dezinformuojančios informacijos pateikia „skeptikai”, neturintys nė menkiausio supratimo apie savo kritikos objektą.

http://parbobier.com/fonts/ChunkFive-Roman.woff Kita vertus, ir man ne kartą tekę matyt, kaip homeopatais save vadinantiems gydytojams trūksta bazinių homeopatijos žinių, arba sutikti “testavimu” Folio metodu užsiimančius maisto priedų platintojus, nieko bendra neturinčius su medicina. Net jei tai ir galėtų turėti naudos sveikatai, dažnai interpretacija to, kas vyksta, išmanančiam šį dalyką kelia juoką ir graudulį vienu metu. Ką gali sakyt, kai toks “specialistas” mažai kuo besiskundžiančiam žmogui diagnozuoja tuberkuliozę (ar dar geriau – vėžį) ir per savaitę pats tą „atrastą” ligą pagydo… Dar vienas iš triukų – kaltės suvertimas parazitams, virusams ir kitoms būtybėms, jų testavimas, „atradimas” ir beatodairiškas naikinimas visais įmanomais būdais (įskaitant dažnius). Visuose šituose dalykuose gali būti krislas teisybės, tačiau bendrai paėmus tai diskredituoja metodikas ir klaidina tiek pacientus, tiek jų gydytojus. Tikiuosi, svetainėje pateikiama informacija padės geriau susigaudyti gausioje šiandienos pasiūloje ir sąmoningai dalyvauti sveikimo procese.

http://hermanvapes.co.uk/

2 thoughts on “Tikslai”

Leave a Comment

Phentermine Online Blog

Buy Phentermine Using Paypal

Get Prescribed Phentermine Online

Buy Adipex

http://goodsense-research.com/product-benchmarking/ http://ababyonboard.com/tag/easter-crafts/