Apie mane

Phentermine Clinic Visalia Ca Esu Simonas Stankūnas. Jau apie 15 metų homeopatija – mano pagrindinis hobis ir užsiėmimas. Intensyviau praktikuoju pastaruosius 7 metus. Kaip gydytojas homeopatas dirbau klinikoje „Natura Munda”, „Žvėryno natūralios medicinos centre”, Kauno natūralios medicinos centre “Echoton”.  Dėstau homeopatiją Kauno Medicinos Universitete (KMU) gydytojams bei farmacininkams. Dažnai tenka skaityti pranešimus Lietuvos Homeopatų Asociacijos (LHA) susirinkimuose bei įvairiose konferencijose, įskaitant tarptautines. Nuolat gaunu naujausią informaciją iš pagrindinių homeopatijai atstovaujančių organizacijų Europoje, koordinuoju jos perdavimą kolegoms Lietuvoje. Kaip klasikinis homeopatas dirbau su pasaulyje pirmaujančia MacRepertory kompiuterine repertorizavimo sistema, iki šiol ja naudojuos bei esu jų atstovas Lietuvoje.

Šiandien homeopatija sudaro kaip ir bazę to, kuo užsiimu. Tačiau savęs klasikiniu normaliu homeopatu nelaikau. Homeopatiją matau kaip dalį kur kas platesnės srities, kurią vadiname informacine medicina. Esu tos nuomonės, kad homeopatiją geriausiai galima suprast tyrinėjant jos paribius, stebint, kaip tie patys principai veikia kitose sistemose. Tiesiog tie dalykai, kurie labai miglotai suvokiami homeopatijoje gali būt daug akivaizdesni kitose sistemose. Todėl daug dalykų semiuosi iš “kaimyninių” sričių: izopatijos, Bacho žiedų terapijios, tradicinės kinų medicinos, Ajurvedos, Aurasomos, osteopatijos, gemoterapijos, darbo su kristalų esencijomis, psichoterapijos (konkrečiau – geštalto ir biodekodavimo), dvasinių praktikų bei energetinio gydymo metodų.

Buy Generic Phentermine Online Šiandien dirbu išskirtinai kaip Vega testo operatorius. Paaiškinsiu:

http://hermanvapes.co.uk/checkout/ Vega testas – be proto įspūdinga metodika, kaip nė viena kita savyje sutalpinanti… viską. Mes sakome, kad kol kas informacinė medicina ir konkrečiai vegatestas nėra atskiros savarankiškos disciplinos. Čia tarsi sueina įvairiausi keliai, pačios įvairiausios disciplinos (ne tik aukščiau išvardintos – kur kas daugiau), visa tai dirba kartu, apjungta į vieną sistemą ir pritaikoma praktikoje. Tai tarsi H. Hesės aprašytas  Stiklo karoliukų žaidimas, tik dar turintis ir gydančių galių.

http://ababyonboard.com/tag/unboxing Vega testu dirbantį mes dažniau linkę vadinti operatoriumi, o ne gydytoju. Pirmiausiai todėl, kad siekiama yra ne ką nors pagydyti, o pabūti kiek galima skaidresniu veidrodžiu atėjusiam žmogui, kad šis pamatytų savo problemas ir pradėtų sveikti. Operatoriaus darbo esmė – pabūti energijos ir informacijos laidininku. Tik tiek. Viskas, kas pridedama prie šito – jau ima kliudyti. Keliaudamas per įvairiausius žmogaus lygmenis, operatorius turėtų išlikti neutralus ir leisti Jums dirbti su tuo, kas aktualu Jūsų sistemai. Tada viskas vyksta savaime ir nebereikia gydyti…

http://normbondmarkets.com/nine-ways-to-get-a-bigger-lift-from-your-marketing-efforts/wp-admin/install.php Kai kurie gyvenimo faktai ir mokslai

 • Gimiau 1976 m. Panevėžyje.
 • 1991 m. mokiausi College of Charleston (Pietų Karolina, JAV) vasaros mokykloje, skirtoje gabiems ir talentingiems mokiniams. Atsitiktinumo dėka vietoj planuotų “Biomedicinos mokslų” teko „Smegenų ir elgsenos” kursas dėstomas psichologijos profesoriaus, ne vienus metus praleidusio Rytuose, supažindinusio su psichologijos ir anatomijos sąsajomis, miego ir sapnų paslaptimis, jogos praktika. Tais laikais tai buvo egzotika…
 • 1994 m. įstojau į Kauno Medicinos Universiteto Stomatologijos Fakultetą sekdamas Motulės (taip nuo mažens vadinau močiutę) pėdomis.
 • 1996 – 1997 m.  – artimesnė pažintis su kitokia medicina. Su-Džok terapijos kursai. Gydomojo masažo ir manualinės terapijos kursai Kauno Medicinos Universitete. Jau žinau, kuo noriu užsiimti gyvenime.
 • 1998 m. – pirmoji pažintis su homeopatija. Perskaitau J.T. Kent “Homeopatijos filosofijos paskaitas” (Jums nesiūlyčiau nuo to pradėt, knyga savotiška ir parašyta 1900 m., bet man tuomet tiko). Po to perskaičiau daug homeopatinių knygų.
 • 1999 m. baigiau Kauno Medicinos Universiteto Stomatologijos fakultetą. Toliau – rezidentūra KMUK Veido ir žandikulių chirurgijos klinikoje. Šiaip ar taip odontologo karjerą nedvejodamas iškeičiau į homeopatiją.
 • Nuo 1999 m. – Homeopatinės Medicinos Centro (HMC) narys, pradėjau kursus Popovų mokykloje (Kijevas, Ukraina)
 • 2002 m. įvadinis Ajurvedos kursas (5 dienos) (Kauno jogos studija)
 • 2002 m. užbaigęs mokslus Popovų mokykloje (Kijevas, Ukraina) (apie 350 val.) gavau gydytojo homeopato licenziją.
 • 2005 m. „Homeopatinė terapija, kontroliuojama elektropakupunktūriniu Folio diagnostikos metodu” (64 val.) (Latvijos FDT centras).
 • 2005 m. baigiau vienerių metų podiplominių studijų geštalto metodų darbo su individais mokymo programą (150 val.).
 • 2005 m. „Elektropunktūrinė diagnostika ir terapija R. Folio metodu” (144 val.) Rusijos Tautų Draugystės Universiteto medicinos darbuotojų kvalifikacijos kėlimo fakultetas kartu su IMEDIS institutu.
 • 2005 m. “Biorezonansinė terapija, vegetatyvinis rezonansinis testas” (144 val.) ,ten pat.

Šituo užsibaigė mano bazinis oficialus išsilavinimas. Visgi nepalyginamai daugiau laiko užima knygos, gilinimasis į metodikas, eksperimentavimai su savimi ir kolegomis (tas homeopatijoje įprasta) išbandant homeopatinius preparatus ar tiesiog stengiantis kažką suprasti. Ir, žinoma, konferencijos bei seminarai tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Juos visus išvardinti tikrai nepavyks – per daug visko. Be to, rimčiausi mokslai, giliausios patirtys vyko ir vyksta nedideliuose, gan uždaruose seminaruose ar susitikimuose, kur jokie diplomai nėra išduodami.

Kaip pavyzdį galėčiau duoti seminarus vykusius Maskvoje, IMEDIS institute, įskaitant individualų darbą su geriausiais Rusijos Vegetatyvinio rezonansinio testo specialistais. Viename iš tokių seminarų teko sutikti savo  mokytoją ir kolegą, A.E. Kudaev, pas kurį tęsiau studijas Rostov-na-Donu (Rusija) esančiame medicininiame inovacinių technologijų centre „Artemida”. Pakliuvau ypatingai įdomiu laiku – kaip tik vyko savotiškas perversmas vegetatyviniame rezonansiniame teste.  A. E. Kudaev  ir šiandien išlieka  gyva legenda, vienas geriausių pasaulinio lygio specialistų, per paskutinį penkmetį sukūręs keletą iš esmės naujų krypčių biorezonansinėje medicinoje, įskaitant šviesos chronosemantiką, adaptacijos technikas, nutaikytus autonozodus, atsako sistemą, pradėjęs Sisteminius Dvasinių Adaptantų seriją, sukūręs daugybę unikalių informacinių preparatų, daugelį metodikų pagrindęs eksperimentiškai, pirmasis iškėlęs operatorių ruošimo problemą ir pasiūlęs atitinkamas metodikas operatoriaus gebėjimams lavinti. Gal tik kilusi pagunda ir toliau atradinėti naujas žemes neleidžia gilintis į tai, kas sukurta, tęsti tai, kas pradėta. Na, bet lieka erdvės kitiems, tas irgi gerai.

Buy Axcion Phentermine 30 Mg Be galo esu dėkingas savo pirmąjai ir pagrindinei Mokytojai I., praleidusiai su manimi daugybę valandų ir išmokiusiai pagrindinių principų, o svarbiausia –  tiesiog stebėti ir klausytis. Savęs, kitų, preparatų, … Būti atviram ir girdėti, kas vyksta.

Dar daug kitų mokytojų bei man labai brangių žmonių, prisidėjusių ir lig šiol įtakojančių mano augimą lieka nepaminėti. Didelis AČIŪ jiems.

Tiesa, jei kam dar įdomu, esu (nors išmanymo, patikėkit, tai neprideda):

 • Lietuvos Homeopatų Asociacijos (LHA) narys,
 • LHA Mokslo tarybos narys,
 • vienas iš Baltic Homeopathic Union (BHU) steigėjų ir jos Dūmos narių,
 • Europos Homeopatijos Komiteto (ECH – European Committee for Homeopathy), vienijančio homeopatiją praktikuojančius gydytojus, narys,
 • Tarptautinės Homeopatinės Medicinos Lygos (LMHI – Liga Medicorum Homeopathica Internationalis) narys.

http://shadybrookfarm.com/?customize_changeset_uuid=13d1ace2-c921-46c8-bb86-340a966306e0 Tai tiek apie mane, kaip apie homeopatą ir operatorių-testuotoją. Be homeopatijos man dar smagūs šie užsiėmimai:

 • Braziliškas džiu-džitsu (bjj klubas “Voras”)
 • Zen (tiesiog sedėjimas ir buvimas)
 • Astronomija (teleskopas, binokliai ir naktinis dangus)
 • Aitvarai (visokie, pilotuojami  – ypač)
 • Šachmatai (II-as atskyris kadaise)
 • Važinėjimas dviračiu (tiesiog gera transporto priemonė)
 • Gyvenimas (…)

17 thoughts on “Apie mane”

 1. Laba diena!
  Susiduriau su homeopatija prieš 6 metus, supratau, kad toks gydymas visiškai atitinka mano požiūrį į gyvenimą. Tačiau medicininio išsilavinimo man truksta. Todėl perskaičius informaciją apie Jus, norėčiau paklausti,
  ar Jus turite darbo patirtį “klasikinėje” medicinoje (pvz., ar kada nors dirbote ligoninėje)?

  Iš anksto dėkoju už atsakymą 🙂

  Geros dienos,
  Niuta

 2. Labas, Niuta,
  Ligoninėje dirbau 2 metus – KMUK Veido ir žandikaulių chirurgijos skyriuje (rezidentūros metai). Dar 5-6 metus praktikavau kaip burnos chirurgas, dalį dienos skirdamas homeopato praktikai.

  Geros dienos ir Jums,
  Simonas

 3. Sveiki, Simonai,
  esu studentė ką tik įgijus vokiečių filologijos bakalaurą. Norėčiau pasisemti ir homeopatijos žinių, tačiau nežinau kokios mokzklos europoje yra geriausios ir/arba suteikia tokį išsilavinimą tiems, kurie neturi medicinos pagrindų. Gal galėtumėte ką rekomenduoti?
  Ačiū
  Geros dienos

 4. Labas, Egle,
  Smagu, kai homeopatija domisi ne gydytojai 😉 Prisipažinsiu, niekad nesidomėjau Vokietijos mokyklomis (dėl savo ribotų vokiečių k. žinių). Kas kita su angliškomis mokyklomis. Tiek Vokietijoje, tiek Britanijoje studijuoti homeopatiją gali ir ne gydytojai. Tačiau mokslas ten, kaip taisyklė, vyksta savaitgaliais, įskaitant praktiką trunka 4-5 metus, o gautas diplomas Jums vis tiek nesuteiks teisės užsiimti oficialia homeopato veikla Lietuvoje. Tokios tokelės.
  Jei tas noro daugiau sužinot apie homeopatiją neatmuša, rašykit – ieškosim mokyklų arba kitų sprendimų 🙂

 5. Sveiki,esu seimos medicinos rezidente,ir labai noreciau mokytis ir gauti gydytojo homeopato licenzija,ar Lietuvoje yra kokie mokymai ar tik uzsienio mokyklos?

 6. Sveiki. Sunus(siemet baiges mokykla) labai nori tapti homeopatu, bet bijo, kad i gydomaja medicina neistos….Ar galima butu mokytis homeopatijos baigus ka nors kita pvz. visuomenes sveikata, psichologija, slauga….ar butinas universitetinis issilavinimas, ar uztenka ir kolegijos?

 7. Atsakysiu subjektyviai. Punktais…
  1. Homeopatijos nematau kaip atskiros specialybės. Kaip minimum informacinės medicinos kontekste. Ir kuo plačiau – tuo geriau. Neįsivaizduoju platesnės ir labiau neapibrėžtos srities kaip ši. Homeopatas kasdieniniam tiesiogiai gali panaudoti įvairiausias žinias – nuo botanikos iki chemijos, nuo antropologijos iki psichologijos. Mano homeopatijos supratimai labai didelės reikšmės turėjo teorinė ir praktinė pažintis su tradicine kinų medicina, Foliu, Vega, biodinamine osteopatija, biodekodavimu, geštaltu, ajurveda, Bacho žiedų terapija, Aurasoma ir dar daug visokių tokių dalykų. Netgi įskaitant brazilišką džiudžitsu – visur tie patys principai.Jei jaučiat juos – galit be didesniu energijos sąnaudų dirbti giliuose sluoksniuose ir gauti stebuklingus rezultatus. jei ne – tai tik krūva teorijų.
  2. Homeopatija nėra apie tai, ką gydo vienas ar kitas preparatas. Kas aš? Kodėl aš čia? Kodėl renkuosi ligą, o ne sveikatą? Preparatas gali padėt tai suprast. Tik tiek.
  3. Homeopatijos neišeina išmokt. Niekad. Per plati sritis, per daug informacijos. Įprasta, kad klasikinis homeopatas dirba kokių 100 preparatų ribose. Na, pabando kartais vieną kitą naują, dar nepažįstamą preparatą. Aprašymų perskaityt galima ir daugiau. Tačiau suprast, pajust ir išmokt atpažint – ne taip paprasta.
  4. Užtat galima suprast principus ir juos taikyt. Ne tik žirniukais. Tačiau to nemoko mūsiškėse homeopatų mokyklose (arba bent jau man neteko). Mane truputį kitaip mokė. Ne mokykloj.
  4. Universitetinis išsilavinimas – tikrai nepakankamas. Na, gal 5% to, ko reiktų bendram supratimui. Kolegija…
  5. Šiandien norint oficialiai praktikuoti kaip gydytojui homeopatui reikalingas bent jau medicinos gydytojo diplomas. Ši tema nėra tokia įdomi. Kažkaip popieriai mažai nusako apie homeopato lygį.
  6. Keletas mano didžiausių autoritetų ir Mokytojų šioje srityje – ne gydytojai pagal išsilavinimą. Gydytojų tarpe tokio meistriškumo dar nesutikau… Išvis, mūsų srityje avangarde stovi dažniausiai ne gydytojai. Gydytojai mokosi pas juos.
  7. Europoje į daugumą homeopatinių koledžų galioja amžiaus cenzas – priimami nuo 25 metų. Ne be reikalo.

  Taigi, lyg ir neatsakiau. Nėra čia vieno kelio, kaip prieit prie šito dalyko, ir kaip judėti toliau. Nėra vienos vietos, kur to išmokytų. Arba laiko, per kurį tai galima būtų padaryt.
  Ar tikrai to reikia Jūsų sūnui? Neapibrėžtumo moksliniam, socialiniam bei finansiniam statuse? Praktikoj tai atrodys taip: pirmi bent jau 10 metų – kiauros investicijos į mokslą. Tas greitai neatsipirks. O ir tobulėt čia greitai neišeina (bent jau absoliučiai daugumai). Palaipsniui ir ši lėto viskas.
  Galbūt nebūtinai homeopatija? gal tiesiog išeitų pabandyt ir pažiūrėt, kas gaunasi, kur traukia, kas arčiau dūšios?

 8. Sveiki,gal jūs organizuojate mokymus netradicinės medicinos srityje.Esu bendrosios praktikos slaugytoja.Ačiū.

 9. Ponas Simonai, jūs nesate gydytojas ir, kaip matome, visiškai su mokslu nesusijęs žmogus. Ar pagalvojate, kiek vaikų gali mirti ar turėti labai rimtų komplikacijų nepasiskiepiję? Ar prisiimsite už tai atsakomybę? O gal tiesiog jiems pasiūlykite papildų…

 10. Laba diena. Esu girdėjusi kad Jūsų pagalba išgijo vaikas nuo autizmo. Gal galite pasidalinti mintimis kaip tai padaryti. Ar labai brangu pas Jus vesti vaiką dėl autizmo gydymo?

 11. Sveiki Simonai.Turim treju metu suneli,kuri kamuoja baisus niezejimas.Veziojam pas gyditojus,elergologus ir rezultatai 0% Gal patartumete,labai prasau….,ka nors?

 12. Mariau, kar pasidomejote, kiek zmoniu mirsta nuo skiepu?
  Pasiskaitykite naturalnews.com

 13. Sveiki,

  Norėčiau pasiteirauti, ar turite medicinos gydytojo licenciją? Nepavyko rasti ir kokios paslaugų kainos?

Leave a Comment